text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Jako sociální pracovnice programu Asistence koordinuji skupinu klientů a asistentů a pomáhám s řešením problémů, které vznikají v osobní asistenci jak ze strany klientů, tak ze strany asistentů. Sama zároveň asistuji u klientů v terénu.

Největší pozitivum mé práce

Je především to, že svou práci vnímám jako smysluplnou. Mám ráda práci s lidmi, proto mě to co dělám baví, což považuji za obrovskou výhodu.

Největší negativum mé práce

Zatím jsem žádné neobjevila.

Po práci

Sportuji, čtu, trávím čas s kamarády, anebo jen tak relaxuji a odpočívám.

Poslouchám

…i když to tak někdy třeba nevypadá
No a co se hudby týče, tak je toho hodně, a každou chvíli mám jiného „nejvíc oblíbeného“ interpreta. V tuto chvíli vedou Wohnouti.

Čtu

Dlouho jsem se těšila na to, až dám do krabic skripta a knihy do školy, a si přečtu taky něco jiného než odbornou literaturu. Když se to povedlo, nevěděla jsem čím začít, a tak mám v současnosti rozečtených asi pět knih. Mezi mé oblíbené autory patří například Milan Kundera, Stephen King a Paulo Coelho.

Sleduji

…nejraději život kolem sebe. Občas ráda kouknu na nějaký ten seriál, na fajn komedii anebo, čas od času, taky na nějaký zajímavý a zapeklitý thriller.

Pro život mám svoje motto

Motto, kterým bych se nějak celoživotně řídila, nemám. Čas od času se mi něco utkví v paměti a občas se vynoří, v nějaké situaci momentálně mě napadá tohle „odlehčené“: „Život je jako zmrzlina, když ji neolížeš, ztratí svou podstatu.“ No a jedno z těch, které mě napadají častěji je: „Bouřky a vlny dávají moři duši a život.“

Můj sen je navštívit

Svět za 1000 let.

Můj sen je vidět

Polární záři.

Můj sen je sbalit

Batoh, a vyrazit si jen tak bezstarostně cestovat po světě, poznávat nové země a lidi.


Můj sen je vyhrát

Zlatou rybku, která by plnila přání

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru