text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Kuk pod kůrku

Stručně charakterizujte svoji v pozici v Lize:

Má pozice v Lize, a to konkrétně v centru denních služeb, je pracovník v sociálních službách. Jednoduše řečeno primárně dopomáhám klientům s hygienou a přípravou jídla, ale taktéž v průběhu volnočasových aktivit. Nutno podotknout, že se vždy jedná o spolupráci. Klientovi se snažím poskytnout co nejvíce diskrétní a bezpečné prostředí a dbát na jeho individuální potřeby a přání. Klient se na mne však může obrátit i v případě potřeby základního sociálního poradenství. S klienty spolu máme partnerský vztah, kdy se snažíme společně vymýšlet nejschůdnější cesty, jak určité aktivity nacvičit, tak aby se cítili spokojeně a samostatně.

Největší pozitivum mé práce

Pozitivum mé práce spatřuji především ve spolupráci a vzájemné výměně zkušeností mých a klientů. Taktéž mne i klienty potěší, když se v naplánovaných úkonech čím dál více zlepšují a osamostatňují.

Největší negativum mé práce

Najít hranici, kdy klienty motivovat a ,,vést“ a kdy veškerá rozhodnutí nechat pouze na nich.

Po práci

Po práci většinou utíkám do školy a po škole mě čekají obvykle ještě školní povinnosti. Avšak neodolám krásnému počasí, takže školní povinnosti odkládám do večerních hodin a přes den si užívám sluníčka na zahrádce u kávičky či pivečka, na procházce a přece jenom jsem ženská, takže občas zavítám na nákupy nebo za sportem, abych měla krásnou postavu do plavek a cítila se pozitivně naladěná. :o)

Poslouchám

Především maminku s tatínkem :o). Co se týká muziky, poslechnu si velmi široký repertoár podle toho, na co se cítím :o).

Čtu

Především knihy do školy, ale jelikož jsem fanda do psychologie, tak většinou sáhnu po knize psychologického rázu. Nejraději mám knihu A přesto říci životu ano od V. E. Frankla, který je zakladatelem psychoterapeutického směru logoterapie. Člověk by se po vzoru logoterapie neměl ptát na to, co chce od života, ale co život chce po nás.

Sleduji

Strašlivě moc seriálů: Game of thrones, Reign, Grimm, The teen wolfs, Pritty little liar, a další. Co se týká filmů, mám ráda filmy se středověkou tématikou či komedie.

Pro život mám svoje motto

,,Umění žít spočívá v tom, umět se rozhodnout, na co se dřív vysrat.“

Můj sen je navštívit

Paříž J

Můj sen je vidět

Hodinky s vodotryskem !! Když jsem něco jako malá chtěla po tátovi, řekl mi, že chce hodinky s vodotryskem. Ráda bych je také viděla J

Můj sen je sbalit

Prince na bílém koni

Můj sen je vyhrát

Spokojený a šťastný život

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru