Netradiční akční film pomáhá Barce
06.02.2017

Setkání pod Brnem. Film autorské dvojice Adam Lašek a Stanislav Karafiát (Adizo iMedia production) se odehrává v chodbách podzemího labyrintu. Pátrání, tajemno, nebezpečí, záhady… Tento snímek má však kromě zajímavé záplatky i několik dalších pozitiv:

- Ve filmu účinkují hendikepovaní herci. Vozíčkář, mentálně postižení hlavní hrdinové… Krásný nápad dát lidem s postižením možnost ochutnat opravdové natáčení filmu. Zahráli si naši milí známí ze sdružení Veleta. Paráda!


- Námětem filmu je tragická událost, která se stala v Brně roku 1976. Smyslem práce bylo také připomenutí této události k jejímu čtyřicátému výročí.


- Na snímku autoři pracovali mnoho hodin. I herci si museli zkusit desetihodinovou práci na place, desítky opákování krátkých scén atd. Mnoho práce s efektním výsledkem. Klobouk dolů.


- Je to film, který pomáhá i po premiéře. Reprízu filmu mohou u nás zhlédnout příznivci Barky 18. února 2017. Volnou vstupenku získají ti, kteří přispějí libovolnou částkou do naší finanční sbírky. Takže přispějte a získejte za to odměnu, parádní kulturní zimní zážitek!

Více informací, rezervace a možnosti podpory na www.divadlobarka.cz