Přijďte na Vinohradské vozíkohraní
12.07.2017


Proč se v pátek 8. září vypravit odpoledne do areálu na Bzenecké 23, k sídlu Ligy vozíčkářů?
Každý najde svůj důvod, protože...
...aby se dětem snáze začínaly týdny ve školních lavicích, připravujeme pro ně dobrodružnou cestu plnou úkolů i pěkných cen.
...aby se naši klienti s hendikepem mohli potkat s námi i mezi sebou, budeme tu pro ně i s našimi službami a také skvělé občerstvení v režii Lake view Cafe&Bistro.
...aby byl konec léta pohodový pro všechny, zahraje soubor Lhotár, vystoupí folklorní uskupení Ondrášek , své texty přednese i písničkář Zdeněk Matuščin a z Velkého Meziříčí přijede kapela Four covers.
...aby mohli dobromilci provětrat své šatníky, bude součástí Vozíkohraní i dobročinný bazárek.
...aby návštěvníci poznali práci psích asistentů, ukážou se naši čtyřnozí hrdinové.
...aby celou tu atmosféru podtrhly energické rytmy, bude připraven bubenický workshop od Jumping Drums.

I my k letošnímu Vozíkohraní máme jeden speciální důvod. Kromě toho, že rádi lidem děláme radost, slavíme rok silných sedmiček. Je to už 27 let, co pomáháme hendikepovaným lidem z Brna i z celé ČR na cestě k samostatnosti (osobní asistencí, sociální rehabilitací, poradenstvím, bezbariérovou dopravou atd.). Letošní vozíkohraní je už sedmé v pořadí a navíc máme rok 2017. Aby byly tyto cifry symbolem štěstí, dopřáli jsme si změnu loga i grafického vizuálu.

Buďte u toho, vstupte s Ligou do nové, doufejme, že šťastné éry, a přijďte si uloupnout i kus té své, sedmičkové radosti.