Benepink se povedl
17.04.2018

Znovu se potvrdilo, že spojení milovníků sportu a Ligy vozíčkářů funguje pro všechny zúčastněné. Hala Xarena, kde se turnaj odehrál, opět poskytla perfektní zázemí pro turnaj plný napínavých momentů, rychlých smečů a férového sportovního zápolení. Poprvé účastníci turnaje poměřili síly také s hráči na vozíku. Lukáš Šembera i Jiří Vrba dokázali, že i navzdory hendikepu lze podávat skvělé sportovní výkony.
Pozvání na turnaj opět přijala i aktuální česká badmintonová jednička Adam Mendrek, který dodal turnaji punc profesionality.

Celým turnajem nás provázela moderátorka Gabriela Mrkvicová a na fotografiích ho zachytili Adam Klimovič ze společnosti ZFP a dobrovolník Zbyněk Češka. Těšit se můžete také na video od Viktoriye Mossiyash. V doprovodném programu jsme nabídli možnost využití relaxačních masáží pro hráče a dobrovolníky od společnosti Joyful Job. K vidění byla také výstava obrazů Ateliéru pro kočku, která dodala sportovní akci kulturní rozměr.

Generální partner:

ZFP Akademie, a.s.

Partneři:

WINHEAD s.r.o.

Zemědělský výzkum, spol. s r.o. Troubsko

BREADWAY STORES s.r.o.

FLOWMON NETWORKS A.S.

MANUS Prostějov, spol. s r.o.

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery

Xarena Slatina Badminton Club

Mediální partner:

Rádio Petrov

Za pěkné ceny vítězům děkujeme:

COPYMAT spol. s r.o.

Hotel SLAVIA Brno

SportObchod.cz s.r.o.

Patrice Antique s.r.o.

MyKitchen

Carmen Flora

WELEDA, spol. s r.o.

Infinit Maximus Resort

T-SHOCK, S. R. O.

Fléda

Premiera sweet s.r.o.

Zdravý tým s.r.o., JoyFul Job

Bella Rose

Výtěžek 4. benefičního badmintonového turnaje je krásných 122.200 Kč. Tuto částku využijeme na provoz naší organizace a k další pomoci hendikepovaným klientům. Na akci se prodaly Dárkové certifikáty na výcvik asistenčních psů v hodnotě 700 Kč.

Ještě jednou děkujeme za účast na akci jak hráčům, tak i partnerům a dobrovolníkům, bez jejichž podpory by turnaj v takové podobě nikdy nespatřil světlo světa. Dobrovolníci byli ze společností AT&T, IBM a z našich interních řad. Děkujeme také společnosti WINHEAD za darování velmi kvalitních triček s originálním designem.