Přijď na piknik a pomáhej s Lukášem Hejlíkem
10.05.2018

Akce bude plná skvělého jídla, hudby a pohody. Ke každému správnému pikniku patří i piknikový košík. Na Brněnském pikniku bude však speciální – totiž dobročinný. Můžete si koupit magnetku s obrázky potravin a tím přispět na Centrum denních služeb Ligy vozíčkářů. Magnetek se sice nenajíte, za to si je však můžete dát na lednici a vždycky si vzpomenout, že jste udělali dobrou věc.

Nebo přispějte do sbírky na Centrum denních služeb společně s Lukášem Hejlíkem.

„Právě #jedemtour a jsme fakt dobrá parta kamarádů, který jsem před 5 lety pozval k sobě domů, a vařili jsme. Tak vznikl Gastrokroužek a na prvního máje vyšla knížka. Trochu jiná parta se schází v Brně, v Centru denních služeb Ligy vozíčkářů a připravují se na červnový Brněnský piknik v Lužánkách s Rádiem Petrov, kde budou mít sbírku na provoz centra.
Tak jestli můžete přijít nebo ne, stavte se na tenhle virtuální piknik, udělejte malej vítr v peněžence a přispějte na službu pro lidi, co neměli takový štěstí jako my. Protože každej dobrej skutek se tam nahoře počítá a hlavně pomůžete tam, kde je to fakt potřeba.“
Pomůžete tomu, že naši klienti budou moci zažívat další zajímavé věci v našem Centru denních služeb a přitom se učit samostatnosti. Klienti tráví čas například vařením nebo nácvikem dalších domácích prací. Jezdí také na výlety nebo cvičí jemnou motoriku při výrobě různých výrobků. Tyto výsledky práce klientů si budete moci na pikniku zakoupit. Stejně tak jako reflexní pásky, placky a hrníčky s logem Ligy vozíčkářů.

V Lužáneckém parku nemusíte jen relaxovat na trávníku, pojídat a povídat si. Na petangovém hřišti bude totiž možnost zkusit si zahrát petaque z vozíku nebo se možná poprvé potkat s bocciou, hrou pro vozíčkáře.

Takže suma sumárum: velké díky Lukášovi Hejlíkovi za podporu, velké díky vám, že naši společnou výzvu vyslyšíte a taky velké díky Brněnskému pikniku a všem, kteří se ho zúčastní!