text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

 liga vozíčkářů hledá

kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického oddělení

Náplň práce:

        Koordinace tříčlenného týmu

        Samostatné účtování (podvojné)

        Tvorba rozpočtů a průběžná kontrola

        Tvorba metodik, rozúčtování provozních nákladů

        Tvorba daňových přiznání, včetně DPH

        Tvorba ekonomických podkladů pro vedoucí služeb a aktivit

        Kompletace mzdových podkladů

        Sestavování ročních, příp. víceletých rozpočtů organizace

        Spoluvytváření dotační politiky neziskové organizace

        Výkaznictví v oblasti vyúčtování, dotací a grantů

        Ekonomické podklady pro žádosti a vyúčtování projektů

       Vedení pokladny, majetku

     Statistické výkazy

      Spolupráce s kontrolními orgány'

Požadavky

        VŠ vzdělání ekonomického směru

        3 roky praxe v podvojném účetnictví

        Znalost platné legislativy – daně a účetnictví

        Velmi dobrá úroveň práce na PC, především znalost MS Office

        Zkušenost s vedením týmu

        Trestní bezúhonnost

Výhodou:
       Znalost problematiky projektů EU

        Praxe v účtování neziskové organizace

Nabízíme:

      Plný úvazek

        Pružnou pracovní dobu

        Pět týdnů dovolené

        Další profesní vzdělávání

        Příjemný kolektiv

        Zázemí rozvíjející se známé neziskové organizace s dlouholetou tradicí

Nástup: září 2017

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a motivační dopis do 12. 8. 2017 na adresu recepce@ligavozic.cz a do předmětu emailu uveďte „Výběrové řízení Vedoucí ekonomického oddělení“.

osobní asistenty:

Do našeho týmu hledáme ženy i muže, kteří mají vztah k práci s lidmi a chtějí pracovat na základě dohody o provedení práce (dlouhodobá brigáda) nebo na pracovní smlouvu (úvazek 0,5; 1,0).

Pracovní doba: Dle potřeby klientů a časových možností asistentů

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

- práci na základě dohody o provedení práce či pracovní smlouvy

- práci v neziskové organizace s dlouholetou tradicí

- přátelský pracovní tým a vedení

- flexibilní pracovní dobu

- další profesní vzdělávání

- odborně vedené supervize

- při dlouhodobé spolupráci možnost spolufinancování kvalifikačního kurzu Pracovníka v sociálních službách

- odpovídající pracovní ohodnocení podle typu pracovního úvazku – nástupní mzda na celý úvazek 16.000 Kč, DPP 90 Kč

Požadujeme:

- fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost

- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost řešit krizové situace

- aktivní přístup

- práce probíhá v domácím prostředí klienta popřípadě v terénu (škola, zaměstnání, bazén)

- pomoc při zajištění stravy a zajištění chodu domácnosti

- pomoc při zajištění zájmových či vzdělávacích aktivit nebo doprovodů na tyto aktivity

- pomoc s úkony péče o vlastní osobu a při osobní hygieně

Nástup: dle dohody

Nástupní mzda: 17 000 Kč

Kontaktní osoba: Dr. Jiří Valnoha

 Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis do 31.8. 2017 na e-mail: asistence@ligavozic.cz a do předmětu vložte slovo Asistent. Na základě došlých životopisů si vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor. Více o službě osobní asistence si přečtěte na www.ligavozic.cz