text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Psycholog sociální služby Sociální rehabilitace (úvazek 0,5)
Požadavky:
VŠ v oboru psychologie v magisterském stupni,
psychodiagnostická praxe,
zkušenost s pracovní a bilanční diagnostikou,
znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů - výhodou
zkušenosti s prací s osobami se zdravotním postižením (tělesným, mentálním, s civilizačními nemocemi, případně jejich kombinací) – výhodou,
velmi dobrá práce na PC,
velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
Náplň práce:
používání psychodiagnostických nástrojů,
základní psychologické poradenství,
individuální spolupráce s klienty při rozvoji jejich dovedností,
podpora klientů i v jejich přirozeném prostředí (práce v terénu),
vedení odpovídající dokumentace.
Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání,
5 týdnů dovolené,
flexibilní pracovní dobu.
Místo výkonu práce: Brno
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení bude probíhat ve čtvrtek 3 .5. 2018
Nástupní mzda: 8 500 – 11 000 Kč (0,5 úvazek), po zkušební době osobní ohodnocení.
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis do 26. 4. 2018 (včetně) na emailovou adresu lucie.vankova@ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte “Psycholog SOR“