text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Název pozice: Projektový manažer

Popis pracovní pozice:

- aktivní vyhledávání a průběžné sledování aktuálních informací o finančních příležitostech (dotační, grantová řízení, evropské fondy)

- příprava a zpracování projektových žádostí a zpráv o realizaci projektů

- spolupráce na projektovém řízení schválených projektů

- spolupráce na vypracování vyúčtování obdržených finančních prostředků

- spolupráce s fundraiserem, specialistou pro PR a marketing a vedením organizace

- spolupráce na rozvoji aktivit organizace

Požadavky:

- VŠ, VOŠ, SŠ vzdělání

- práce na PC (ovládání programu Windows, Word, Excel)

- logické myšlení, spolehlivost, samostatnost, ochota učit se

- dobrá orientace na internetu, schopnost samostatně vyhledávat a zpracovávat informace

- cit pro stylistickou úpravu textů

Výhodou:

- Zkušenosti na stejné nebo podobné pozici

- Znalost problematiky neziskového sektoru

- Znalost některých metodik poskytovatelů finančních zdrojů (státních, krajských, nadačních, evropských)

Nabízíme:

- HPP 1,00 úvazek

- Flexibilní pracovní dobu,

- po zapracování možnost práce z domova,

- prostor pro uplatnění vlastních kreativních vizí,

- možnost vzdělávání v oboru,

- další benefity: stravenky, 25 dní dovolené