text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Psycholog

  Co od Vás opravdu potřebujeme?

  Vysokoškolské vzdělání, obor Psychologie
 Zkušenost z oblasti diagnostiky a vedení psychoterapeutického rozhovoru
 Zkušenost s cílovou skupinou osob se zdravotním postižením

 Ochotu pracovat v přirozeném prostředí klienta a i na pobočkách
 Řidičský průkaz
Někoho s otevřenou myslí, trochu drsňáka, co řekne věci narovinu, ale zároveň nechá klientovi i pracovníkovi si na věci odpovědět sám“

 Splňujete? Tak tedy, co nabízíme za náplň práce:

 Individuální psychologické konzultace s klienty při rozvoji jejich dovedností

 Skupinové psychologické konzultace

 Spolupracovat se všemi zúčastněnými v procesu klientova rozvoje (sociálními pracovníky, jinými organizacemi)

  Spolupracovat při sociálním šetření

  Účastnit se na porad, intervizí a vnášet svůj pohled na věc

  A občas se aktivně účastnit akcí Ligy

  Jak o vás budeme pečovat:

Hromadou malých i velkých benefitů: stravenky, 25 dnů dovolené, volňásky do welness centra i BVV, do divadla Barka a mnoho dalších
Pohodovou atmosférou a lidským neformálním přístupem
Velkou mírou svobody a samostatnosti
Máte do toho chuť a i Vaše vzdělání odpovídá? Tak nám pošlete CV a pár řádků o sobě. Budeme se těšit. ☺
Pozn.:

Cílem je najít člověka (muž i žena) na 0,5-1,0 úvazku, hlavně bude v Brně, ale bude jezdit i na pobočky, a v případě soc. šetření i po celé republice.1

Nejedná se jen o psychologa pro SOR, ale pro celou Ligu, měl by být propojen ve všech službách, tak, aby mohl spolupracovat se soc.pracovníky u konkrétního klienta, u kterého to bude potřeba. Bude součástí soc. šetření v případě potřeby, pokud si soc.pracovník nebude jistý, přizve si ho na další návštěvu. Pokud se bude dělat soc.šetření na asistenčního psa, tak tam bude přítomen vždycky.

Měl by být na každé poradě a dávat pohled „jiného odborníka“ tzn. co my soc.pracovníci třeba nevidíme. Taky by měl být jakýsi poradní orgán pro pracovníky, tzn. intervize na klientské téma, jakože nevím si rady s tímhle klientem, tak si domluvím schůzku s naším psychologem a probereme to. – z toho právě třeba vznikne téma na poradu apod.

Přála bych si sympaťáka ve středních letech, se zkušeností z neziskovky, nebo nějakého školského zařízení.

Pracovník sociální rehabilitace

O čem je tato práce:
Velká rozmanitost situací, prostředí, lidí, příležitostí.

· Máte rádi příběhy druhých lidí, naplňuje Vás, když jsou s dobrým koncem, ale nerozloží Vás, když nejsou.

· Jdete vedle klienta, doprovázíte ho, necháte ho dýchat, ale v nouzi držíte za ruku a přitom chápete, že za něj nesmíte rozhodovat a konečné slovo je vždy na něm.

Co konkrétně to znamená:

· Podpoříte klienta v hledání a udržení práce, pomůžete s napsáním CV i výběrem vhodného oděvu na pohovor a do práce.

· Posílíte jeho sociální dovednosti přímým nácvikem i podporou v terénu.

· Ukážete jak na vedení domácnosti, jak vést domácí rozpočet, naučíte ho plánovat dopředu.

· Dokážete emocemi nabité příběhy klientů převést do statistických dat a shrnout do obecných formulací.

· Pracujete převážně v terénu a do velké míry si organizujete svůj čas.

Bez čeho se opravdu neobejdeme:

· Jste bezúhonná/ý.

· Máte vystudovanou sociální práci nebo příbuzný obor (soc. i spec. pedagogika a pod.)

· Máte minimálně vyšší odborné vzdělání

· Máte chuť do toho pořádně šlápnout.

Jak o Vás budeme pečovat:

· Hromadou malých i velkých benefitů: stravenky, 25 dnů dovolené, volňásky do welness centra i BVV, do divadla Barka a mnoho dalších

· Pohodovou atmosférou a lidským neformálním přístupem

· Velkou mírou svobody a samostatnosti

Máte do toho chuť a i Vaše vzdělání odpovídá? Tak nám pošlete CV a pár řádků o sobě, ať Vás můžeme přivítat do našich řad. :-)

Hledáme kolegyni – sociální pracovnici do týmu i do party

Kdo jste:

· Bezúhonná magistra, bakalářka nebo diplomovaná specialistka z oboru

· Klidná hlava, která v krizových situacích nepanikaří

· S dobrou fyzičkou i psychickou odolností

· A máte (aspoň trochu) smysl pro humor

Čím jste:

· Praktikem se sebedisciplinou, máte aspoň dva roky zkušeností v sociální práci

· Chápete rozdíl mezi empatií a soucitem a umíte s těmito dovednostmi zacházet

· Člověkem, který nejprve řeší problém a pak teprve svojí pozici v něm

Máte rádi:

· Koordinaci různých činností, řešení náhlých změn

· Samostatnou práci, kreativní přístup k řešeným událostem

· Situace vyžadující soustředěnou administrativní práci

· Přímou práci s klientem a nebojíte se ničeho :-)

· Psy a nevadí Vám jeden malý a milý přímo v kanceláři

Co budete dělat:

· Koordinovat svůj tým osobních asistentů a budete dohlížet na to, aby žádný klient nezůstal (nečekaně) bez asistence

· Plánovat konkrétní cíle osobní asistence u klienta

· Zabezpečovat intervize, organizovat termíny supervizí, starat se o duševní hygienu svých asistentů

· Zaškolovat nebo řídit zaškolení nováčků

· Řešit běžné provozní záležitosti, porady, reporty

· A občas na nějaké naší propagační akci budete aktivně předávat informace o Lize

Co vám dáme:

Plat :-)

Hromadu malých i velkých benefitů – stravenkami a 25 dny dovolené počínaje, volňásky do welness centra nebo BVV konče

Pohodovou atmosféru zaběhnuté neziskovky

Velkou míru samostatnosti, svobody a prostoru pro kreativitu, máme rádi nové nápady

Kancelář se 3 energií nabitými a pracovitými holkami s humorem, které už ví, o čem ta práce je, a jsou natěšené na novou posilu.

Pokud jste dočetli až sem, našli jste se ve všech bodech a buší Vám srdce nadšením, že jste „to“ konečně našli, tak nám pošlete CV a něco krátce o sobě. Nesnažte se si CV uměle vylepšit – my si na nic nehrajeme a vy také nemusíte. :-)