text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Odborný garant (koordinátor) projektu Umím a pečuji – úvazek 0,5

Nezisková organizace s dlouholetou tradicí Liga vozíčkářů hledá kolegu/kolegyni na pozici Odborný garant projektu Umím a pečuji (projekt je spolufinancován EU).

Požadavky:
• vzdělání - minimálně SŠ s maturitou
• zkušenosti s vedením a administrací evropských projektů výhodou
• aktivní přístup a organizační schopnosti
• schopnost samostatné a týmové práce
• vyzrálá osobnost s vyspělými morálními zásadami
• trestní bezúhonnost
• výborný písemný a slovní projev
• skvělé komunikační schopnosti
• uživatelská znalost práce na PC (balíček Office, práce s informačními zdroji)
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič – výhodou

Náplň práce:
• Koordinuje a vede veškeré aktivity dle harmonogramu projektu
• Zodpovídá za koordinaci a realizaci klíčových aktivit projektu dle harmonogramu
• Zodpovídá za plánování, sledování a naplnění indikátorů projektu
• Vybírá a zaškoluje členy lektorského týmu a uzavírá s nimi dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti
• Aktivně oslovuje cílovou skupinu projektu
• Je zodpovědný za evaluaci projektu
• Je zodpovědný za řádnou publicitu projektu a aktuálnost informací na webu projektu
• Metodicky a odborně vede lektory a psychologa zapojené do projektu a pravidelně hodnotí jejich práci
• Zajišťuje vhodné prostory pro aktivity a školící materiály
• Připravuje podklady – dotazníky pro příjemce, smlouvy, čestná prohlášení, prezenční listiny, evaluační dotazníky
• Podílí se na zpracování monitorovacích zpráv a vypracování žádostí o platbu
• Podílí se na řádném čerpání rozpočtu
• Podílí se na schvalování způsobilosti výdajů projektu
• Pravidelně reportuje stav projektu vedení organizace
• Aktivně se účastní akcí organizace

Nabízíme:
• práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
• přátelský pracovní kolektiv
• pracovní mobilní telefon, pracovní notebook
• částečně flexibilní pracovní dobu
• další profesní vzdělávání
• pět týdnů dovolené

Nástup: květen 2017, případně dohodou, možnost zaškolení před nástupem

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a motivační dopis do 7. 4. 2017 (včetně) na e-mailovou adresu recepce@ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte “Výběrové řízení Umím a pečuji“.

 PERSONALISTKA/pERSONALISTA A KOORDINÁTOR/KA VZDÉLÁVACÍCH AKTIVIT ORGANIZACE - ÚVAZEK 0,5

Nezisková organizace s dlouholetou tradicí Liga vozíčkářů hledá kolegu/kolegyni na pozici Personalista/Personalistka a koordinátor vzdělávacích aktivit.

Požadavky:

• vzdělání v oboru personalista
• praxe s vedením personální agendy
• legislativní gramotnost – zejména znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů
• přátelské vystupování, pozitivní přístup

• zodpovídá za vedení veškeré personální agendy včetně přípravy pracovních smluv
• připravuje personální podklady pro mzdovou účetní a průběžně s ní komunikuje změny
• zodpovídá za: distribuci zápočtových listů, potvrzení o příjmech, ELDP a aktuálnost zdravotních prohlídek zaměstnanců
• aktivně se podílí na vytváření a aktualizaci příslušných interních dokumentů a směrnic organizace
• podílí se na realizaci výběrových řízení, výběru nových kolegů a přijímacím procesu
• organizuje interní a externí vzdělávací akce a školení
• aktivně se účastní akcí organizace
• připravuje podklady pro žádosti o akreditované kurzy
• Vede veškerou agendu spojenou s koordinací vzdělávacích aktivit

Nabízíme:

Nástup: květen 2017

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a motivační dopis do 7. 4. 2017 (včetně) na e-mailovou adresu recepce@ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte “Výběrové řízení Personalista/Personalistka“.

Nezisková organizace s 25 letou tradicí – Liga vozíčkářů - hledá nového kolegu na pozici:

OsobnÍ ASistent

Do našeho týmu hledáme ženy i muže, kteří mají vztah k práci s lidmi a chtějí pracovat na základě dohody o provedení práce (dlouhodobá brigáda) nebo na pracovní smlouvu (úvazek 0,5; 1,0).

Pracovní doba: dle potřeby klientů a časových možností asistentů

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

-        práci na základě dohody o provedení práce či pracovní smlouvy

-        práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí

-        přátelský pracovní tým a vedení

-        flexibilní pracovní dobu

-        další profesní vzdělávání

-        odborně vedené supervize

-        odpovídající pracovní ohodnocení podle typu pracovní úvazku

Požadujeme:

-        fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost

-        zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost řešit krizové situace

-        aktivní přístup

-        práce probíhá v domácím prostředí klienta popřípadě v terénu (škola, zaměstnání, bazén)

-        pomoc při zajištění stravy a zajištění chodu domácnosti

-        pomoc při zajištění zájmových či vzdělávacích aktivit nebo doprovodů na tyto aktivity

-        pomoc s úkony péče o vlastní osobu a při osobní hygieně

Nástup: dle dohody

Kontaktní osoba: Mgr. Renáta Waleczková

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis do 28.2.2017 na e-mail: asistence@ligavozic.cz a do předmětu vložte slovo Asistent. Na základě došlých životopisů si vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor. Více o službě osobní asistence si přečtěte na www.ligavozic.cz