text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Ekonomický administrátor projektů a účetní/ Ekonomická administrátorka projektů a účetní

Náplň práce:
• zaúčtování účetních dokladů dle zákona o účetnictví;

• vedení účetní dokumentace dle příslušných vnitřních směrnic a interních postupů;

• účtování majetku, darů, dotací, sbírek aj. specifik účetnictví NNO

• zpracování finanční části podstatných změn v projektech financovanými z rozpočtu ESF

• pomoc při sestavování rozpočtu projektů před podáním dotačních žádostí;

• průběžná finanční evaluace přidělených projektů;

• vedení dokumentace o prováděných činnostech projektu;

• sledování, plánování a finanční vyhodnocování projektů;

• zpracování účetních podkladů projektů;

Požadavky:

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

· Praxe ve vedení podvojného účetnictví min. 1 rok

· Znalost platné legislativy – daně a účetnictví

· Velmi dobrá úroveň práce na PC, především znalost MS Office

· Trestní bezúhonnost

Výhodou:

• Znalost problematiky projektů EU

• Praxe v účtování neziskové organizace

Nabízíme:

· Zkrácený nebo plný úvazek (min. úvazek 0,8)

· Pružná pracovní doba

· 5 týdnů dovolené

· Stravenky

· Další profesní vzdělávání

· Příjemný kolektiv

· Zázemí neziskové organizace s dlouholetou tradicí

· Postupné zaučení a dlouhodobé vedení

VHODNÉ I PRO OZP

Místo výkonu práce: Bzenecká 23, Brno 628 00

Nástup od: dle dohody

Datum výběrového řízení bude probíhat: od 25. 9. 2018

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS a „SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ÚČELY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ“ naskenovaný v PDF formátu s podpisem do 21. 9. 2018 (včetně).