text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK DO CENTRA DENNÍCH SLUŽEB

Požadavky:
Kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách pro pracovníka v sociálních službách
Znalost technik pro rozvíjení mentálních schopností a manuální zručnosti
Kladný vztah k běžným domácí pracím (vaření, květinová zahrádka)
Uživatelská znalost práce na PC a ovládání tabletu
Komunikativnost, asertivita, trpělivost
Důslednost, rozhodnost, schopnost samostatně řešit problémy
Vhodné pro studenty vyšších ročníků VOŠ/VŠ, absolventy, maminky na/po MD

Náplň práce:
Příprava, realizace a dokumentace aktivit pro klienty v prostorách CDS a při vycházkách mimo CDS
Dohled, slovní a fyzická podpora klientů při individuálních a skupinových aktivitách, stravování a hygieně
Poskytování klientům základních informací a kontaktů při řešení běžných životních záležitostí
Spolupráce na individuálním plánování průběhu služby s klienty
Příležitostná účast na veřejných akcích Ligy vozíčkářů

Výhodou:
Praxe v sociálních službách
Zkušenosti s lidmi s tělesným a kombinovaným postižením
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Možnost dalšího vzdělávání a supervizí
Kolegiální podporu, teambuilding
Prostor pro realizaci vlastních nápadů
5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Brno/Bzenecká 23, Brno 628 00/jiné
Nástup od: 1. září 2018
Nástupní mzda: od 9.000,- Kč při úvazku 0,5
Datum výběrového řízení bude probíhat: 25.-27.7.2018

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS a „SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ PRO ÚČELY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ" naskenovaný v PDF formátu s podpisem do 13. 7. 2018 (včetně) na emailovou adresu klara.pitlachova@ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte “Aktivizační pracovník“

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK DO sociální rehabilitace 0,5 (pobočka jihlAVA)

Požadavky

-odborná způsobilost pro výkon profese podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

-trestní bezúhonnost

-zkušenosti s prací s osobami se zdravotním postižením

-práce s PC a prezentační dovednosti

-asertivní komunikace

-motivace ke spolupráci - jednání s úředníky, institucemi

-pozitivní (konstruktivní) a proaktivní přístup

Výhodou:

-zkušenosti s prací v sociálních službách

-znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů

-vyhledávání, oslovování a kontaktování osob se zdravotním postižením

-individuální práce s klienty při rozvoji jejich dovedností

-kariérové a sociální poradenství, podpora při ujasnění vhodného pracovního a jiného začlenění

-skupinová práce s klienty a lektorování seminářů a workshopů

-podpora klientů i v jejich přirozeném prostředí – domácnost, úřady, zaměstnání (práce i v terénu)

-spolupráce s dalšími organizacemi a institucemi

-zapojení do propagace služby a Ligy

-vedení odpovídající dokumentace

Nabízíme:

-možnost dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace, supervize

-5 týdnů dovolené

-flexibilní pracovní dobu

-zaměstnanecké benefity

-platové ohodnocení odpovídající výsledkům práce, možnost navýšení mzdy podle dosažení výsledků

aj.

Místo výkonu práce: Jihlava/Žižkova 89 + (terén Jihlava, 1 x za měsíc Brno)

Nástup od: září 2018, případně dle domluvy

Nástupní mzda:  od 10 000, po zkušební době osobní ohodnocení + odměny za práci

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj ŽIVOTOPIS, MOTIVAČNÍ DOPIS a „SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ PRO ÚČELY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ“ naskenovaný v PDF formátu s podpisem na emailovou adresu lucie.vankova@ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte: Výběrové řízení sociální pracovník SOR - Jihlava“.