text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Pravidla internetové poradny

Poskytujeme poradenství primárně v oblastech invalidních důchodů, příspěvků a výhod pro ZP (včetně daňových a poplatkových úlev), příspěvku na péči a možností péče, financování kompenzačních pomůcek, možnosti vzdělávání OZP a specifik pracovně-právních vztahů OZP. Základní poradenství poskytujeme i v dalších oblastech (např. státní sociální podpora, pomoc v hmotné nouzi, evidence na ÚP, nemocenské pojištění, starobní důchody, zdravotní a sociální pojištění, náhrady škody vzniklé v souvislosti s výkonem práce).
Pokud Váš dotaz nespadá do těchto oblastí, nemůžeme jej kvalifikovaně zodpovědět. Týká-li se dotaz rodinného, bytového, pracovního či občanského práva, můžete se obrátit na občanské poradny.
Neposkytujeme odborné právní či daňové poradenství ani lékařské konzultace či posuzování zdravotního stavu.

Váš dotaz bude zodpovězen nejpozději do 3 pracovních dnů a bude evidován ve statistice Ligy vozíčkářů. Poradenští pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí a nebudou Vámi uvedené osobní údaje předávat třetí osobě. Pokud se Vám odpověď jeví neúplná nebo nesrozumitelná, pro upřesnění se na nás můžete obrátit prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 100 250, nebo skypového poradenství (poradna_pro_zivot_s_postizenim) v pracovní dny: v pondělí a středu od 9 do 13 hodin a v úterý a čtvrtek od 12 do 16 hodin. V případě nespokojenosti se službou máte právo podat stížnost. Doporučujeme se obrátit na vedoucí programu, případně na ředitele organizace (Zdeněk Škaroupka). 

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru