text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

CENA ZA DOPRAVU A CELODENNÍ DOPROVOD JEDNOHO ASISTENTA:

(neobsahuje vstupné do areálu) 

Při 5 osobách v mikrobusu – (200km x 12)+(8 hodin x 50 Kč)/5 = 560 Kč/osobu

 

 

 

 

Zlínská ZOO

To jsou přírodně pojaté expozice se společným chovem savců a ptáků, přitažlivé průchozí voliéry a výběhy, který umožní bezprostřední kontakt se zvířaty, areál plný zeleně a originálních etnografických předmětů.
Je však také zoologickou zahradou kontinentů. Za jeden den můžete podniknout cestu kolem světa a seznámit se s 216 druhy zvířat z Afriky, Asie, Austrálie a Ameriky.


V rámci prohlídky ZOO, ale i nezávisle na ní, můžete navštívit také Zámek Lešná. Patří k nejmladším šlechtickým sídlům na Moravě. Pohádková stavba, ve které se mísí novorenesance s novogotikou, se švýcarským stylem i s jistou dávkou novobaroka, je dokonalou ukázkou života šlechty na začátku dvacátého století. Původní majitelé zámku, hrabata Seilernové, si nechali v letech 1887 – 1893 vystavět přepychové sídlo vybavené vším komfortem své doby, včetně vodovodu, ústředního topení, domácího telefonu, prostorných koupelen a splachovacích toalet. Výjimečně dochované interiéry s původním nábytkem a bytovými doplňky okouzlí každého návštěvníka.
Důležitou součástí interiéru je i zajímavá sbírka předmětů z celého světa. Najdete tu práce ze slonoviny, ebenu, teakového dřeva, ale také antické a egyptské vykopávky. V nejkrásnějším Sále předků také probíhají svatební obřady.

Bezbariérovost

Zoo Lešná má zpřístupněnu většinu expozic se zvířaty. K dispozici jsou bezbariérové toalety. Zámek Lešná je také vybaven nájezdy, tudíž je možné navštívit na vozíku tamní expozici. K občerstvení je možné využít několik stravovacích zařízení přímo v ZOO, která jsou také bezbariérová.

Ceník 

ZTP/P – včetně doprovodu zdarma 

Kontakt

+ info o otevírací době

ZOO a Zámek Lešná
Lešná 112
763 14 Zlín, Štípa

E-mail: office@zoozlin.eu
Telefon: 420 577 914 180
Fax: +420 577 914 053

www.zoozlin.eu

 
 

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru