text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

  Centrum denních služeb  bude 10. 6. a 4. 7. 2016 z provozních důvodů zavřeno.

Aktivita, rozvoj, péče

     


 V Centru se starám o květiny, zalévám je, hnojím a vysazuji. Taky rád nakupuji a vařím podle receptů, které si sami najdeme. Učím se krájet ovoce i zeleninu, učím se zacházet se spotřebiči a to vše pod dozorem pracovnic. Také rád peru a věším prádlo. Do Ligy chodím rád, líbí se mi tam, kamarádi jsou fajn, i vedení, i práce.

Ondřej

  • Centrum denních služeb je určeno lidem s tělesným postižením vzniklým vlivem úrazu či chronického onemocnění s možnou kombinací s mentálním postižením
  • Jsme tu pro klienty ve věku 16 - 64 let.

  • Centrum je v provozu od pondělí do pátku, a to od 8.00 do 13.30 hod.
  • Od 1. 6. 2016 prodlužujeme provozní dobu ve čtvrtky do 16.00
  • Denní program se odvíjí od jednotlivých individuálních plánů klientů, vyhledáváme recepty na vaření, nakupujeme, vaříme, pereme, žehlíme, učíme se pracovní postupy na různých výtvarných technikách, procvičujeme paměť a logické myšlení, procvičujeme motorické dovednosti, navštěvujeme různé výstavy a zajímavá místa v Brně a okolí.
  • Službu je placená  (viz. ceník).


Běžný den v Centru

Začínáme neformálním povídáním u kávy a čaje, následují jednotlivé individuální či skupinové činnosti podle domluvy s klienty, když nám přeje počasí, zařazujeme i procházku po okolí. Následuje příprava oběda a úklid po činnostech. Klienti se zapojují dle svých možností.

KONTAKT
Mgr. Terezie Chytková
mob.: +420
725 966 629
tel.: +420 537 021 484
e-mail: terezie.chytkova@ligavozic.cz

Centrum denních služeb podporují: 


 

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru