text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Potřebuju asistenta?

V případě, že Vás zajímají bližší informace o naší službě, můžete nás kontaktovat na níže uvedeném kontaktu. Pro přijetí do službu je konkrétně potřeba:

1) kontakt – zatelefonujte na číslo: 777 010 331 nebo napište email na ligavozic@ligavozic.cz, kde si o všem, co potřebujete vědět, popovídáte. Vše však také záleží na kapacitě služby, která bohužel není neomezená.

2) Pokud jste v naší cílové skupině, pošleme či předáme vám Evidenční list zájemce o službu osobní asistence. Ten obsahuje základní kontakt a sociální údaje zájemce a popis konkrétních individuálních požadavků na formu a průběh služby osobní asistence. Vyplněný Evidenční list zájemce předáte na pracoviště Ligy vozíčkářů (osobně, naskenovaný emailem nebo poslaný poštou)

3) Pokud jste zaevidování, snaží se pracovníci služby zpravidla do měsíce s vámi domluvit osobní schůzku. Setkáme se ve vašem přirozeném prostředí nebo v místě, kde by měla asistence probíhat. Pracovníci ověří vše, co jste uvedli v Evidenčním listu a vytvoří návrh služby konkrétně vám na míru.

4) Pokud to kapacita služby umožňuje, hledáme dále vhodného asistenta - opět přímo vám na míru. Ve chvíli, kdy najdeme vhodného asistenta, přichází na řadu Smlouva o poskytování služby osobní asistence a zaškolování asistenta.
Toho zaškolíme přímo u vás, s vaší rodinou, se zkušeným asistentem. Asistent se naučí vnímat Vaše potřeby, Vy ho instruujete, s čím Vám může pomoci, postupně se spolu naučíte spolupracovat a zvládat jednotlivé úkony každodenního života. V případě, že zjistíte, že Vám asistent nevyhovuje, můžete požádat o změnu asistenta.

 

 

KONTAKT

Tel: 777 010 331

Email: ligavozic@ligavozic.cz


© ligavozic.cz, 2012 Nahoru