text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

 NÁPADNÍK 2018

Nápadník 2018 Vám přináší ucelený souhrn těch nejdůležitějších informací, které by měly usnadnit Váš každodenní život.  Nápadník ocení nejen osoby s postižením, ale také jejich blízcí, sociální pracovníci státních i neziskových institucí či lékaři. Nápadník mohou využít osoby s různými druhy postižení, neboť základní nároky jsou pro všechny stejné. Věříme, že i vy najdete v této příručce řadu užitečných informací.

Objednávání publikace

Objednávejte prostřednictvím e-mailové adresy poradna@ligavozic.cz nebo telefonicky na čísle 725 122 853. Preferujeme komunikaci e-mailem.

Cena a platba publikace

Nápadník 2018 lze zakoupit za cenu 99 Kč (cena je jednotná pro jednotlivce i organizace).

V případě osobního odběru v Lize vozíčkářů bude odběratel hradit pouze cenu publikace (platba v hotovosti při převzetí). V případě zasílání publikace poštou je nutné zaplatit cenu publikace včetně poštovného, které je 27 Kč (za 1 ks) za obyčejnou zásilku a 106 Kč (za 1 ks) za dobírku.

V případě požadavku na zaslání obyčejně Vám na základě objednávky budou zaslány údaje pro platbu. Publikace bude zaslána až po obdržení platby. 

V případě požadavku na zaslání na dobírku uhradíte cenu publikace a náklady na dobírku při převzetí zásilky.

Fakturu zasíláme na základě vašeho požadavku zadaného při objednání publikace.

Zaslání PUBLIKACE

Objednaná publikace vám bude zaslána do 3 týdnů po obdržení vaší platby (platba předem a zaslání obyčejně), popř. do 3 týdnů od obdržení vaší objednávky (zaslání na dobírku).

Projekt byl realizován za finanční podpory statutárního města Brna.

KONTAKT

mob.: +420 725 122 853

e-mail: poradna@ligavozic.cz

 
© ligavozic.cz, 2012 Nahoru