text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

Co je MojeLiga? MojeLiga je komunita lidí, kterým není lhostejný život s hendikepem. Je o setkávání, kde se boří bariéry a předsudky v sobě a navazují se nová přátelství. Připojte se k nám a pomáhejte změnit svět kolem.

Co udělat aby Liga byla i Vaše?

Dobrovolnictví

Není nad to vzít věci do vlastních rukou. U nás můžete pracovat jako Aktivizační dobrovolníci, kteří tráví svůj volný čas s lidmi s hendikepem. Pokud pořádáte pravidelnou akci s přáteli a chtěli byste pomoci, můžeme Vám pomocí nadesignovat danou akci jako benefiční. A v neposlední řadě hledáme dobrovolníky, kteří jsou schopní jako organizátoři a administrativní pracovníci 

Co za to?

Účast na práci jedné z nejdéle fungujících neziskových organizací tohoto typu v Brně, odpočet z daňového základu, slevové kupóny u našich partnerů a hlavně dobrý pocit.

 

Finanční dary aneb „Hej kámo, nemáš pětku?“

„Hej kámo, nemáš pětku?“ Znáte to, zastaví vás na ulici a chtějí peníze. Na cigáro, na jídlo, na dětské domovy a vy nevíte. Rádi pomůžete, ale tak nějak důvěryhodněji. Máme pro vás radu. Nedávejte peníze na ulici, ale SAMI si vyberte, komu je dáte. Ať už to bude Liga vozíčkářů nebo hospic, kolem kterého chodíte do práce, vždy bude Váš dar dobře využit. 

A co podpoříte u nás?

Peníze od pravidelných dárců nám umožňují dělat přesně tu činnost, která je pro lidi s hendikepem nejprospěšnější. O způsobu využití prostředků, vás budeme pravidelně informovat a budete vždy vítání na akcích MojíLigy.

100Kč = 8 km svobody pro člověka s hendikepem

150Kč = hodina práce osobního asistenta

300Kč = 2 hodiny výcviku psa pro člověka s hendikepem

Co za to?

Účast na práci jedné z nejdéle fungujících neziskových organizací tohoto typu v Brně, odpočet z daňového základu, slevové kupóny u našich partnerů a hlavně dobrý pocit.

 

Benefiční akce

Pořádáte ples, koncert, sportovní turnaj nebo jste se jen vsadili s kamarádem? Chcete zároveň pomoci lidem s tělesným hendikepem? Není nic jednoduššího. Pomůžeme Vám vaši akci nadesignovat jako benefiční a z Vaše výtěžku podpoříme činnost Ligy vozíčkářů, která vás zaujme nejvíce.

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru