text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

LIGA VOZÍČKÁŘŮ K ŽIVOTU POTŘEBUJE POMOC DRUHÝCH LIDÍ. CHCETE SE PŘIPOJIT? 

Hledáme aktivizační dobrovolníky

Aktivizační dobrovolníci jsou lidé, kteří vymýšlejí a realizují volnočasové aktivity pro lidi s hendikepem. Najděte nové přátele a pomozte lidem s hendikepem objevovat svět kolem.

Hledáme dobrovolníky do týmu

Jste kreativní a není vám lhostejný svět kolem vás. Právě vy můžete být tím pravým člověkem pro pořádání akcí MojíLigy. Můžete pomoc s grafikou, vymýšlením či realizací kampaně, fotografovat, točit…

Jste důslední a pečliví? Takové lidi uvítáme zase v administrativní části naší činnosti. Nechte nám kontakt a my vás pozveme na nezávaznou schůzku, kde se dozvíte vše potřebné.

S čím dále můžete pomoci: 

  • s organizací a realizací kampaně Přisedni si
  • uspořádáním nějakého kurzu, můžete nás či naše klienty naučit něco nového
  • s manuálními pracemi (opravy, nátěry, stěhování, úklid atd.) na Bzenecké i v Bezbariérovém divadle Barka

… a s mnoha dalšími aktivitami - nápadům a iniciativě se meze nekladou

PROČ PRÁVĚ VY?

Dobrovolnictví je jedním z nejkrásnějších zadostiučinění tohoto života. Žádný člověk nemůže upřímně pomoci druhému, aniž by nepomohl i sám sobě.

Prostřednictvím pomoci Lize vozíčkářů můžete získat nové zkušenosti, nové známosti. Zapojíte se do dění, poznáte život lidí se zdravotním postižením, budete ceněnou součástí týmu.

Nezáleží na věku, vzdělání, na množství času - přizpůsobíme se, abychom mohli účelně spolupracovat. Dobrovolníci nám pomáhají například při přípravách festivalu Vinohradské vozíkohraní, při akci Pro váš úsměv, při akci veřejné sbírky ...

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru