text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku


2012

1. místo:

Lucia Petrůjová

Bez názvu

2. místo:

Jiří Hovorka

Rakouská pláž

3. místo:

Zbyněk Cincibus

Generace

Cena diváka:

Soňa Milostná

Huráá, podzim!


2011

1. místo:

Jan Povýšil

Pod vodou

2. místo:

Robert Vlk

Modlení k tichu

2. místo:

Zuzana Vitvarová

Nožky

3. místo:

Roman Jaroš

Dvakrát

Cena diváka:

Michal Vlček

Anička a Matýsek


2010

1. místo:

Zdeněk Dvořák

Letní osvěžení


2. místo:

František Újezdský

Nečekané setkání

3. místo:

Robert Vlk

Nekonečené přátelství

Cena diváka:

Klára Soldánová

Objetí


2009

1. místo:

Zdeněk Dvořák

Radost z medaile

2. místo:

Stanislav Navrátil

Báječní muži na
ostrých nožích

3. místo:

František Újezdský

Cestou necestou

Cena diváka:

Roman Barák

For men


2008

1. místo
kategorie A:

Roman Barák

On the Road

2. místo
kategorie A:

Petr Jandora

cyklus Ragby

2. místo
kategorie A:

Petr Jandora

cyklus Ragby

2. místo
kategorie A:

Petr Jandora

cyklus Ragby

2. místo
kategorie A:

Petr Jandora

cyklus Ragby

2. místo
kategorie A:

Petr Jandora

cyklus Ragby

2. místo
kategorie A:

Martin Kučera

2. místo
kategorie A:

Martin Kučera

2. místo
kategorie A:

Martin Kučera

3. místo
kategorie A:

Jiří Martínek

S větrem o závod

3. místo
kategorie A:

Jaroslava Raunerová

cyklus Tanec na kolech

Bílá romance

3. místo
kategorie A:

Jaroslava Raunerová

cyklus Tanec na kolech

3. místo
kategorie A:

Jaroslava Raunerová

cyklus Tanec na kolech

3. místo
kategorie A:

Jaroslava Raunerová

cyklus Tanec na kolech

3. místo
kategorie A:

Jaroslava Raunerová

cyklus Tanec na kolech

1. místo
kategorie P:

Jan Povýšil

cyklus Dvě cesty k Pekingu

1. místo
kategorie P:

Jan Povýšil

cyklus Dvě cesty k Pekingu

1. místo
kategorie P:

Jan Povýšil

cyklus Dvě cesty k Pekingu

1. místo
kategorie P:

Jan Povýšil

cyklus Dvě cesty k Pekingu

1. místo
kategorie P:

Jan Povýšil

cyklus Dvě cesty k Pekingu

1. místo
kategorie N:

Zdeněk Dvořák

Z našeho domova

1. místo
kategorie N:

Zdeněk Dvořák

Z našeho domova

1. místo
kategorie N:

Zdeněk Dvořák

Z našeho domova

1. místo
kategorie N:

Zdeněk Dvořák

Z našeho domova

1. místo
kategorie N:

Zdeněk Dvořák

Z našeho domova

2007

1. místo:

Jan Povýšil

Tereza Diepoldová

2. místo Cyklus:

Milada Olachová

Portréty - Evička

Portréty - Lída
Portréty - Maruška Portréty - Miri

3. místo:

Stanislav Navrátil

Handicapovaný florbalista


Cena diváka:

Roman Barák

Na Pajtlu 1, 2, 3


2006

1. místo
kategorie A:

František Újezdský

Stromy

2. místo
kategorie A:

Jan Povýšil

3. místo
kategorie A:

Ivan Císař

Paraolympionička

1. místo
kategorie B:

Jan Barák

Vzájemná pomoc

2. místo
kategorie B:

Jiří Martínek

Sladká odměna
za vítězství

3. místo
kategorie B:

Eva Raunerová

Voda a slunce


2005

1. místo
kategorie A:

Blanka Hylanová

Fotografie bramboříku
z cyklu Barvy
2. místo
kategorie A:

Zdeněk Kabíček

Levitace

3. místo
kategorie A:

František Újezdský

Čekání na hru

Absolutní vítěz
kategorie A:

František Újezdský

Rej vozíků

1. místo
kategorie B:

Jindřich Štreit

Fotografie z cyklu
Mezi námi

Čestné uznání
kategorie B:

Vojtěch Odložil

Zkušební jízda

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru